• Producent: Radaway
  • Kategoria: Kabiny prysznicowe
  • Kod producenta: 30436-01-01N
  • Kształt: kwadratowa, prostokątna
  • Materiał: szkło
  • Typ wejścia: drzwi rozsuwane
  • Strona: prawa
  • Wysokość: 190 cm
  • Wymiary: 100 x 90 cm

Kliknij i sprawdź naszą markę: PREMIUM PLUS D seria Premium Plus to seria kabin o klasycznej formie, mających poręczne i estetyczne rozwiązania techniczne. Drzwi przesuwne osadzone są na łożyskowanych, skrętnych rolkach, które gwarantują ich cichą i bezawaryjną pracę.

Skrzydło drzwi można wypiąć, w celu wyczyszczenia kabiny. Profile przyścienne tworzone ze stopu aluminium niepodatnego na korozję, umożliwiają niwelację krzywizny ściany. Szczelność kabiny gwarantują wysokiej jakości uszczelki elastomerowe, a także listwa magnetyczna.

Kabiny przystępne są z wypełnieniem ze szkła bezpiecznego o grubości 5 mm pokrytego w warstwą Easy Clean. Atuty kabiny Premium Plus D: Drzwi przesuwne stworzone z hartowanego szkła o grubości 5 mm Drzwi osadzone na łożyskowanych rolkach w chromowanych obudowach Możliwość wypięcia i odchylenia drzwi w celu wyczyszczenia kabiny Profile przyścienne umożliwiające niwelację krzywizny ściany aż do 20 mm gustowne, chromowane szczegóły warstwa Easy Clean – optymalnie zabezpiecza przed skażeniami i usprawnia utrzymanie kabiny w czystości, Możliwość wykorzystania profili poszerzających, które rozszerzą wymiar nominalny kabiny prysznicowej albo drzwi wnękowych o wartość przekazaną w piktogramie.

Premium Plus D drzwi 90 x 100 cm kolor SZKŁA technologia EASY CLEANNa szczęście postęp techniczny w zakresie ochrony powierzchni szkła, dokonany w ostatnich latach, pozwala polikwidować zjawisko korozji.

użytkowana przez fi rmę Radaway technologia zabezpieczania szkła warstwą ochronną Easy Clean sprawną i długofalową ochronę przed korozją oraz utrzymanie wysokich walorów estetycznych naszych wyrobów.

warstwa Easy Clean to niewidoczna gołym okiem polimerowa powłoka ochronna, nakładana w procesie obróbki szkła. Ma ona cechy hydrofobowe, dzięki temu krople wody nie utrzymują się na powierzchni szkła, wyłącznie spływają, nie pozostawiając osadów.

Pozbawiona bezpośredniego kontaktu z wodą zabezpieczona powierzchnia szkła nie koroduje, a osadzanie się na niej wszystkich skażeń i rozwój bakterii są wielokrotnie mniejsze w sytuacji szkła bez powłoki.

W procesie nanoszenia warstwa Easy Clean stwarza stałe połączenie z krzemem zawartym w szkle, stając się częścią powierzchni szkła. Powstała w ten sposób powłoka ma charakter trwały i tym właśnie różni się od dostępnych na rynku impregnatów do szkła, które zapewniają jedynie krótkotrwałą ochronę.

Niestety pod wpływem wody i środków myjących wydajność działania powłoki (zwłaszcza atrybuty hydrofobowych) stopniowo zniża się, dlatego raz na 6 miesięcy zalecamy wykorzystywanie środka Easy Clean Glass Protector, który odświeża warstwę ochronną.

OPCJA szkło krystalicznE w głównej mierze produkty firmy Radaway wysyłane są spedycją. Jak wiemy kurierzy nie za każdym razem posiadają możliwość dostarczenia towaru w dogodnym terminie (przede wszystkim są to godziny 10 - 16). Mając na uwadze Państwa wygodę proponujemy dowóz kabin naszym transportem.

Unikniecie Państwo oczekiwania na kuriera, a także ewentualnych reklamacji uszkodzeń powstałych w czasie transportu spedycją. Godziny dostaw proszę uzgadniać mailowo lub telefonicznie.

Sprawdź podobne produkty

Top produkty w kategorii: Kabiny prysznicowe